RN732ATTD5690F50
MFR.Part #
RN732ATTD5690F50
JLCPCB Part #
C4194545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS