RT0805BRE0724KL
MFR.Part #
RT0805BRE0724KL
JLCPCB Part #
C865918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS