RN732ATTD5600B05
MFR.Part #
RN732ATTD5600B05
JLCPCB Part #
C4233964
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS