SG73G2ATTD1021D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1021D
JLCPCB Part #
C5750294
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS