RN732BTTD62R6F100
MFR.Part #
RN732BTTD62R6F100
JLCPCB Part #
C4233411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS