SR732HTTE5R36F
MFR.Part #
SR732HTTE5R36F
JLCPCB Part #
C2600990
Description
-55℃~+150℃ 5.36Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS