RN73H2ATTD7962F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD7962F10
JLCPCB Part #
C4158635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS