RN732ATTD5422D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD5422D25
JLCPCB Part #
C4136642
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS