RN73R2ETTD3650B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3650B10
JLCPCB Part #
C4204029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS