SG73P2ATTD26R7F
MFR.Part #
SG73P2ATTD26R7F
JLCPCB Part #
C4156828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS