RN732ATTD5172F10
MFR.Part #
RN732ATTD5172F10
JLCPCB Part #
C4005218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS