RN732ATTD5170F50
MFR.Part #
RN732ATTD5170F50
JLCPCB Part #
C4143824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 517Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS