RN731ETTP2001C50
MFR.Part #
RN731ETTP2001C50
JLCPCB Part #
C5863134
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS