RN732ATTD5112F25
MFR.Part #
RN732ATTD5112F25
JLCPCB Part #
C4245662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS