RN732ATTD5111F25
MFR.Part #
RN732ATTD5111F25
JLCPCB Part #
C4191468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS