RN73H2ETTD3601D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3601D50
JLCPCB Part #
C4061121
Description
250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS