RN73H1ETTP2032B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2032B50
JLCPCB Part #
C2535066
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS