RN732ATTD4702F10
MFR.Part #
RN732ATTD4702F10
JLCPCB Part #
C3943924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS