ESR10EZPF2051
MFR.Part #
ESR10EZPF2051
JLCPCB Part #
C5639704
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS