RN73R1JTTD1371A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD1371A05
JLCPCB Part #
C4330389
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS