SR0805FR-7T68RL
MFR.Part #
SR0805FR-7T68RL
JLCPCB Part #
C6234270
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS