RN732ATTD4590D25
MFR.Part #
RN732ATTD4590D25
JLCPCB Part #
C4127438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS