P0805H2872FNT
MFR.Part #
P0805H2872FNT
JLCPCB Part #
C4007999
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS