RN732ATTD4531A25
MFR.Part #
RN732ATTD4531A25
JLCPCB Part #
C4233753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS