SR0805FR-7T75RL
MFR.Part #
SR0805FR-7T75RL
JLCPCB Part #
C1356538
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS