RN732ATTD4530C10
MFR.Part #
RN732ATTD4530C10
JLCPCB Part #
C3963281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS