RK73H2ERTTD1542D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1542D
JLCPCB Part #
C7287318
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS