ERJU6RD2001V
MFR.Part #
ERJU6RD2001V
JLCPCB Part #
C543903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS