RN732ATTD4480F50
MFR.Part #
RN732ATTD4480F50
JLCPCB Part #
C4151157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS