RN73H2BTTD78R7B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD78R7B50
JLCPCB Part #
C2560182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS