TNPW0805402RBETY
MFR.Part #
TNPW0805402RBETY
JLCPCB Part #
C4126526
Description
-55℃~+125℃ 125mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount