RN732ATTD4370B25
MFR.Part #
RN732ATTD4370B25
JLCPCB Part #
C4191587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 437Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS