RN73H1JTTD2132C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2132C50
JLCPCB Part #
C3969535
Description
100mW 21.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS