RN732ATTD4073F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD4073F100
JLCPCB Part #
C4193485
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 407kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS