SG73S2ATTD4301F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4301F
JLCPCB Part #
C3988982
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS