RN732ATTD4273F100
MFR.Part #
RN732ATTD4273F100
JLCPCB Part #
C4029801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 427kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS