RN732ATTD3900F25
MFR.Part #
RN732ATTD3900F25
JLCPCB Part #
C4265270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS