RN732ATTD1540C50
MFR.Part #
RN732ATTD1540C50
JLCPCB Part #
C4357377
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS