RN732ATTD3832D100
MFR.Part #
RN732ATTD3832D100
JLCPCB Part #
C4096962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS