SG73S1JTTD752G
MFR.Part #
SG73S1JTTD752G
JLCPCB Part #
C4060763
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS