RN73H2BTTD1170B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1170B10
JLCPCB Part #
C2573980
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS