RN732ATTD3831F10
MFR.Part #
RN732ATTD3831F10
JLCPCB Part #
C4226307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS