RN73H2ETTD3652B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3652B25
JLCPCB Part #
C4067924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS