RN73H2BTTD7770F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7770F100
JLCPCB Part #
C3928081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS