RN73R2ETTD6570A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6570A25
JLCPCB Part #
C4107474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS