RN732ATTD3701B10
MFR.Part #
RN732ATTD3701B10
JLCPCB Part #
C3918865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS