HV731JRTTD185J
MFR.Part #
HV731JRTTD185J
JLCPCB Part #
C6060394
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS