RN732ATTD3570C25
MFR.Part #
RN732ATTD3570C25
JLCPCB Part #
C4190562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS