RK73H2ETTD1470F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1470F
JLCPCB Part #
C2577162
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS