RN732BTTD1982C50
MFR.Part #
RN732BTTD1982C50
JLCPCB Part #
C4166099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS